kosmetyki Profesjonalne

W naszych produktach dla salonów, klinik i spa wykorzystujemy ogromną moc natury połączoną z zaawansowaną wiedzą biotechnologiczną światowej klasy specjalistów– by w pełni obudzić potencjał drzemiący w świecie roślin i spełnić obietnice, które składamy. Mamy obsesję na punkcie formuł, które działają naprawdę – zapewniają szybkie i widoczne efekty, stanowiąc zdrową alternatywę dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej.

Wiemy, że nie ma rozwiązań, które pasują wszystkim jednocześnie. Dlatego w naszych francusko-hiszpańskich laboratoriach tworzymy narzędzia, które pozwalają identyfikować indywidualne potrzeby i komponować dla nich wyjątkowe i skrojone na miarę terapie. Każdy z naszych produktów oznaczony jest inną liczbą, a ceremonie zabiegowe układane na ich podstawie tworzą unikalny jak odcisk palca kod piękna.

Kosmeceutyki

Purlés to połączenie innowacyjnej myśli biotechnologicznej oraz sił natury powstałe w wyniku pracy wybitnych specjalistów we francuskich i hiszpańskich laboratoriach. Już od 10 lat marka Purlés z sukcesem realizuje autorską filozofię kreowania indywidualnego kodu piękna swoich klientów. Dzięki łatwym, numerycznym nazwom naszych kosmeceutyków, wybór i kontynuacja prawidłowej terapii jest łatwiejsza, niż kiedykolwiek. Specjalista dobiera odpowiednią terapię dla skóry, komponując kod piękna, który jak odcisk palca, identyfikuje indywidualne potrzeby klienta.

Zaawansowane badania naturalnych składników i inspiracja najnowszymi osiągnięciami medycyny estetycznej sprawiają, że kosmeceutyki Purlés zapewniają szybkie i widoczne efekty. Zawarte w nich substancje aktywne stanowią odpowiedź na problemy, z którymi zmaga się skóra. Nasze ceremonie nie tylko doskonalą urodę, ale również poruszają zmysły. Stanowią źródło niezwykle skutecznej pielęgnacji skóry zapoczątkowanej w salonie kosmetycznym. Kosmeceutyki są przeznaczone do użytku domowego dla osób, które dążą do osiągnięcia kompletnych rozwiązań. Zapytaj kosmetologa o właściwy dla Ciebie sposób pielęgnacji, dopasowany do indywidualnych potrzeb Twojej skóry.

PIELĘGNACJA
TWARZY
Terapie
Dermokosmetyczne
PIELĘGNACJA
CIAŁA
Subscribe to our newsletter
Get latest news, offers and discounts.

    Aktualności
    Blog