Jaki jest Twój Indywidualny Kod Piękna?

Zapewne zauważyliście czym wyróżniają się produkty Purlés. Wszystkie są oznaczone liczbami. Co to tak właściwie oznacza?

Purlés tworzy profesjonalne produkty do gabinetów kosmetycznych, klinik oraz salonów SPA. Jeżeli jako klient przychodzimy do takiego miejsca to nasza wizyta rozpoczynać powinna się dokładną diagnozą, wywiadem i określeniem potrzeb naszej skóry. Kosmetolog dokładnie przygląda się jej i dopytuje o wszystkie szczegóły z nią związane, również te dotyczące pielęgnacji. Każdy z nas jest inny i ma różne potrzeby. To samo dotyczy naszej skóry. Może być normalna, tłusta, mieszana, wrażliwa, dojrzała, naczynkowa itd. Może też nie wpisywać się w te podstawowe, ‘’książkowe’’ typy, a być np. skórą dojrzałą, przetłuszczającą się w strefie T, z tendencją do powstawania naczynek na policzkach. Ciężko znaleźć krem do takiej skóry na drogeryjnej półce… Kosmetolog dobiera więc produkty biorąc pod uwagę te indywidulane potrzeby skóry i komponuje skrojoną na miarę potrzeb terapię. Każdy z produktów oznaczony jest inną liczbą, a ceremonie zabiegowe układane na ich podstawie tworzą unikalny jak odcisk palca indywidualny kod piękna. Na tej samej zasadzie dobierana jest pielęgnacja domowa. Żeby była ona kompletnym i spójnym dopełnieniem zabiegów gabinetowych lub po prostu dobrze dobranymi produktami do naszej skóry.

Czy podobnie jak ja macie nienajlepszą pamięć? Liczby na opakowaniach ułatwiają zapamiętanie tego, jakiego produktu używamy lub jaki ponownie chcemy zakupić. Zdecydowanie łatwiej jest zapamiętać 151, niż EGF Youth Eye Elixir.

Mój indywidualny kod piękna to: 130 129 160 144 155 143 126

A jaki jest Twój Indywidualny Kod Piękna?

Zapraszamy na konsultacje online! Z chęcią dopytamy o wszystkie szczegóły związane z Twoją skórą, postawimy wstępną diagnozę i dobierzemy dla Ciebie produkty, tworząc tym samym Twój indywidualny kod Purlés.

Więcej informacji znajdziesz klikając TUTAJ.