Nasza linia HydraOxy Intense 👉🏆 Beauty Forum Awards🏆💜😍

Beauty Forum Awards to prestiżowy konkurs, w którym nagradza się innowacyjne produkty i zabiegi kosmetyki profesjonalnej, charakteryzujące się najwyższą jakością i skutecznością.

 

Tegorocznym laureatem w kategorii: „Kosmetyki profesjonalne specjalistyczne – pielęgnacja skóry o specyficznej problematyce” jest nasza linia nawilżająco-dotleniająca HydraOxy Intense! Linia została doceniona za wysoką skuteczność, ukierunkowane działanie – prawdziwy komfort i ukojenie dla suchej skóry.


 

Także jak tylko będzie to możliwe – koniecznie musicie wypróbować ten zabieg w gabinecie kosmetycznym!

Jeżeli nie macie takiej możliwości– nic straconego. HydraOxy Intense ma również produkty do pielęgnacji domowej, dostępne dla każdego 🙂

https://purles.pl/produkty/hydraoxy-intense/

Co to właściwie jest za linia? Rozłóżmy nazwę na czynniki pierwsze:

HYDRA – gwarantuje silne nawilżenie, dzięki dobrze poznanym i skutecznie nawilżającym składnikom takim jak kwas hialuronowy, mocznik, Sodium PCA, gliceryna, czy mleczan sodu. Zatrzymują one  wodę w skórze i zapobiegają jej odparowywaniu. ‘HYDRA’ sprawia, że linia jest idealna dla skóry suchej i odwodnionej.

OXY – dotlenia skórę. Skóra wraz z wiekiem staje się coraz mniej dotleniona. Tlen dostarczany jest do każdej komórki skóry przez sieć drobnych naczyń włosowatych, które pod wpływem różnych czynników ulegają uszkodzeniom. Zaawansowane kompleksy wykorzystane w linii HydraOxy Intense bezpośrednio stymulują komórkowe dotlenianie. Skutkuje to poprawą funkcjonowania, lepszą regeneracją skóry, a to przekłada się na działanie ant-ageing!

INTENSE – nawilżająco-dotleniające działanie jest intensywne! Dzieje się tak dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologicznie kompleksów oraz wysokich stężeń składników aktywnych w preparatach. Przykładowo – w kremie 125 HyalurSoft Cream jest aż  7% kwasu hialuronowego i jego pochodnych.

 

W linii detalicznej HydraOxy Intense znajdują się 3 produkty:

 

Jeżeli jeszcze nie miałyście okazji poznać na własnej skórze naszego Laureata to bardzo zachęcam! 🙂

 

Autor: Magda Fuss