The Aesthetic Medicine Exhibition, Londyn, 9-10.05.2025

The Aesthetic Medicine Exhibition, Londyn, 9-10.05.2025
Z dumą informujemy, że nasz brytyjski dystrybutor reprezentował markę Purlés podczas targów Aesthetic Medicine Exhibition w Londynie, które odbyły się w dniach 9–10 maja 2025 roku.

To kluczowe wydarzenie branżowe zgromadziło specjalistów pielęgnacji skóry, ekspertów beauty oraz marki kształtujące przyszłość zabiegów medycyny estetycznej. Udział w tym forum potwierdza nasze nieustające zaangażowanie w rozwój zaawansowanych rozwiązań pielęgnacyjnych, innowacji oraz najwyższych standardów profesjonalnych.

Serdeczne podziękowania dla naszego zespołu w Wielkiej Brytanii za reprezentowanie esencji Purlés oraz szerzenie naszej filozofii spersonalizowanej pielęgnacji opartej na nauce. Rozwijajmy się globalnie – rynek po rynku, specjalista po specjaliście, transformacja skóry po transformacji.
london-purles-1
Pokaż więcej wpisów z Maj 2025
pixel