Purlésowy MUST HAVE ➡️ płatki pod oczy 149 Peptide Hydrogel Patches 🤓👀

Płatki pod oczy to niezastąpiony dodatek do pielęgnacji! Dają natychmiastowy efekt, poprawiają kondycję skóry pod oczami, pomagają zwalczać problem „worków”, nadają świeże spojrzenie i dodatkowo wygląda się w nich niesamowicie 😉  Jak i kiedy je stosować?

Płatki pod oczy znowu przeżywają okres świetności. Trochę przykładają się do tego portale społecznościowe, bo czyż nie są to produkty idealnie stworzone pod Instagrama? Czyż nie wygląda się w nich intrygująco? Influencerzy doskonale o tym wiedzą, z ogórkami na oczach byłoby ciężko robić sobie zdjęcia 🙂

 

Płatki pod oczy Purles  149 Peptide Hydrogel Eye Patches nie tylko wyglądają świetnie, ale mają też dużo innych pozytywnych właściwości!

Kiedy używać płatków?

  • Gdy tylko najdzie nas ochota! Świetnie sprawdzą się podczas domowego SPA, można je położyć przy okazji robienia sobie maseczki na twarz.
  • W podróży. Zwłaszcza wtedy gdy jest ona długa, męcząca, a wstać trzeba było bardzo wcześnie 😉
  • Przed imprezą/spotkaniem ze znajomymi/ważnymi wydarzeniami, gdy chcemy by skóra pod oczami była wypoczęta, a cały stres związany z tą uroczystością był niewidoczny.
  • Po nieprzespanej nocy w celu usunięcia obrzęków pod oczami, tzw. worków.

Płatki mogą być używane jednorazowo jako ekspresowy zabieg upiększający. Jednak stosowane systematycznie będą świetną kuracją nawilżającą i odmładzającą.

 

 

Jak używać 149 Peptide Hydrogel Eye Patches?

Najważniejsze, żeby dokładnie oczyścić okolicę pod oczami. Dołączoną do opakowania łopatką podważamy jeden płatek i wciągamy z opakowania. Następnie wąskim końcem dopasowujemy do wewnętrznego kącika oka. Płatek powinien przylegać jak najbliżej dolnej powieki, jednak nie może wchodzić do oka. Nie każde oczy są takie same! Jeżeli kształt Ci nie odpowiada bez problemy możesz nożyczkami dociąć płatek, żeby idealnie się dopasował (tylko nie rób tego przy oku!).

 

Jakie korzyści przynoszą?

Płatki zrobione są z hydrożelu zanurzonego są w bogatym serum, które zapewnia szereg właściwości:

  • Redukcja obrzęków pod oczami. Zielona herbata zawarta w serum zawiera garbniki, które wykazują działanie ściągające, dzięki czemu niweluje obrzęk. Dodatkowo ma silne właściwości antyoksydacyjne. Jeżeli zmagasz się z problemem obrzęków dodatkowo polecamy trzymać opakowanie płatków w lodówce. Ich działanie przeciwobrzękowe jest wtedy zwielokrotnione!
  • Przeciwstarzeniowy heksapeptyd-8 to składnik, który skutecznie wygładza zmarszczki i zapobiega powstawaniu kolejnych. Jego działanie można porównać do łagodniejszej formy botoksu.
  • Nawilżają i łagodzą – ze względu na zawartość hialuronianu sodu, kolegenu oraz aloesu . Nadają się nawet dla wrażliwych oczu. Silne działanie nawilżające to coś, czego skóra pod oczami bardzo potrzebuje. Dobrze nawilżona skóra funkcjonuje lepiej, jest gładsza i wolniej się starzeje!

 

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji przetestować naszych 149 Peptide Hydrogel Eye Patches to czas najwyższy! 🙂