Skoncentrowana moc ampułek w pielęgnacji domowej 🤩🧐🎯

Od niedawna w ofercie marki Purlés znaleźć możecie ampułki do pielęgnacji domowej. Jest to mało popularna forma kosmetyku. Po co są? Jak ich używać? Czemu taka forma? Postaram się nieco rozjaśnić ten temat 😊

Ampułkę możemy porównać do porcji skoncentrowanego serum. Zwykle kojarzona jest z gabinetem kosmetycznym, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby skorzystać z jej dobroczynnych właściwości również w domu. W ofercie mamy nawilżająco-dotleniające ampułki ➡️ 127 Oxy Skin Cell Activator. W ich składzie znajdziemy bogaty w aminokwasy kompleks Cell Renewal Complex. Pobudza on proces oddychania komórkowego, sprawiając, że zwiększa się zdolność skóry do regeneracji, a co za tym idzie redukcja objawów starzenia się.  Dodatek substancji takich jak mocznik, Sodium PCA, mleczan sodu, czy hialuronian sodu gwarantuje silne nawilżenie. Świetna ampułka dla skóry suchej, odwodnionej i dojrzałej. Ampułka ➡️ 128 Raspberry Concentrate zawiera wysokie stężenie wyciągu z maliny. Surowiec ten bogaty jest w witaminy i mikroelementy.  Jej zapach zniewala! Ma działanie odświeżająco-nawilżające.

 

Oto kilka najważniejszych informacji o ampułkach stosowanych w domu:

✅ Całą ampułkę zużywamy za jednym razem. Spokojnie wystarczy również na skórę szyi i dekoltu (często zapominamy o tych     obszarach, a to duży błąd)!

✅Dzięki temu, że jest to forma jednorazowego podania minimalizujemy ilość obecnych w niej konserwantów! Składniki aktywne są bezpieczne i w pełni skuteczne –nie mają żadnego dostępu do powietrza i wilgoci.

✅Żeby uniknąć skaleczenia otwieraj ampułki zgodnie z instrukcją obsługi. Koniecznie przez wacik lub chusteczkę.

✅Ampułek używać można jako forma intensywnej kuracji, nakładamy je wtedy codziennie lub co drugi dzień pod krem, najlepiej na noc.

✅Można także używać ich okazjonalnie, przed wielkim wyjściem lub po prostu, gdy mamy trochę czasu dla siebie. Jeżeli chcemy wykonać taki ‘mini zabieg’ w domu polecam użyć produktów w tej kolejności: peeling → ampułka → maska (np. 103 Rice Cream Mask) → krem + krem pod oczy 😊.

Ampułki stanowią świetne uzupełnienie pielęgnacji domowej. Potęgują jej efekty. Twoja skóra zasługuje czasem na taką rozpieszczającą, intensywną formę kuracji!

 

Autor: Magda Fuss