O Purles

Purlés jest połączeniem innowacyjnej myśli biotechnologicznej oraz sił natury i tradycji pielęgnacyjnych z różnych zakątków świata.
Dzięki najnowszym osiągnięciom naukowym i umiejętnościom światowej klasy specjalistów tworzymy terapie dermokosmetyczne – zapewniamy szybkie i widoczne efekty, oferując alternatywę dla inwazyjnych zabiegów medestetycznych. W wyniku badań naturalnych składników i inspirowaniu się bogactwem natury wiemy jak skuteczność połączyć z przyjemnością – tak powstają nasze ceremonie, doskonalące urodę i poruszające zmysły.

FRANCUSKIE LABORATORIUM INNOWACJI

Kosmetyki profesjonalne Purlés powstają we francuskich laboratoriach spełniających najwyższe standardy produkcji – 80% produktów produkowanych jest we Francji, a 20% w Hiszpanii. Ich obecność na rynku kosmetycznym poparta jest długoletnim doświadczeniem naukowców, skrupulatną kontrolą jakości oraz niezależnymi testami dermatologicznymi. System wnikliwych ekspertyz oraz innowacyjne technologie to symbole laboratoryjnej gwarancji Purlés, które decydują o wysokiej jakości, wydajności i najwyższej skuteczności powstałych produktów. Zadowolenie naszych Klientów oraz troska o ich bezpieczeństwo, stanowią dla nas wartość nadrzędną.

ESENCJA PIĘKNA INSPIROWANA MEDYCYNĄ ESTETYCZNĄ

Wachlarz produktów Purlés rozwijamy wciąż o nowe linie, które czerpią inspirację z najnowszych osiągnięć nauki, np. peelingi chemiczne, peptydy, retinol, EGF. Gama mesococktaili wzbogacona o rewolucyjną pielęgnację domową, stanowi intensywną kurację, która z jednej strony walczy z objawami upływu czasu, a z drugiej gwarantuje optymalną odpowiedź na indywidualne potrzeby skóry. Nowatorskie formuły zaawansowanych technologicznie peelingów chemicznych, gwarantują eksfoliację najwyższej jakości i skuteczności. Perfekcyjna dbałość o jakość i skład kosmetyków sprawia, że stanowią najlepsze narzędzie w rękach wykwalifikowanych specjalistów. To najlepszy wybór kosmetyków profesjonalnych do salonów kosmetycznych, klinik i obiektów spa.

CEREMONIE PROFESJONALNEJ PRZYSZŁOŚCI

Oferta kosmetyków profesjonalnych skierowana jest do Ośrodków Spa i Salonów Kosmetycznych, poszukujących kompletnych rozwiązań w zakresie pielęgnacji i obsługi. Fundament naszej filozofii stanowi podwyższanie standardów i spełnianie oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Kompilacja naturalnych substancji roślinnych z zaawansowaną wiedzą biochemiczną oraz wielokulturową tradycją w tworzeniu pielęgnacyjnej doskonałości, czyni Purlés prekursorem nowatorskich wizji na rynku kosmetycznym. Powstanie marki jest wynikiem dbałości o uczynienie ceremoniału z zabiegów, co stanowi przyszłość profesjonalnych Salonów i Spa.

DYSTRYBUTORZY NA CAŁYM ŚWIECIE

Purlés jest dystrybuowany w następujących krajach: Australia, Belgia, Białoruś, Bułgaria, Cypr, Czechy, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Hongkong, Jordania, Korea, Liban, Litwa, Łotwa, Polska, Republika Południowej Afryki, Rosja (wstrzymane), Rumunia, Serbia, Singapur, Słowacja, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania, Wietnam, Włochy, Zjednoczone Emiraty Arabskie

  • All Natural
    For county now sister engage had season better had waited. Occasional mrs interested far expression.
  • TOP Quality
    Service get met adapted matters offence for. Principles man any insipidity age you simplicity.
  • 10% Cashback
    Use securing confined his shutters. Delightful as he it acceptance an solicitude discretion reasonably.