Darmowa dostawa przy zakupach od 149zł

O Purles

Purlés jest połączeniem innowacyjnej myśli biotechnologicznej oraz sił natury i tradycji pielęgnacyjnych z różnych zakątków świata.
Dzięki najnowszym osiągnięciom naukowym i umiejętnościom światowej klasy specjalistów tworzymy terapie dermokosmetyczne – zapewniamy szybkie i widoczne efekty, oferując alternatywę dla inwazyjnych zabiegów medestetycznych. W wyniku badań naturalnych składników i inspirowaniu się bogactwem natury wiemy jak skuteczność połączyć z przyjemnością – tak powstają nasze ceremonie, doskonalące urodę i poruszające zmysły.

FRANCUSKIE LABORATORIUM INNOWACJI

Kosmetyki profesjonalne Purlés powstają we francuskich laboratoriach spełniających najwyższe standardy produkcji – 80% produktów produkowanych jest we Francji, a 20% w Hiszpanii. Ich obecność na rynku kosmetycznym poparta jest długoletnim doświadczeniem naukowców, skrupulatną kontrolą jakości oraz niezależnymi testami dermatologicznymi. System wnikliwych ekspertyz oraz innowacyjne technologie to symbole laboratoryjnej gwarancji Purlés, które decydują o wysokiej jakości, wydajności i najwyższej skuteczności powstałych produktów. Zadowolenie naszych Klientów oraz troska o ich bezpieczeństwo, stanowią dla nas wartość nadrzędną.

ESENCJA PIĘKNA INSPIROWANA MEDYCYNĄ ESTETYCZNĄ

Wachlarz produktów Purlés rozwijamy wciąż o nowe linie, które czerpią inspirację z najnowszych osiągnięć nauki, np. peelingi chemiczne, peptydy, retinol, EGF. Gama mesococktaili wzbogacona o rewolucyjną pielęgnację domową, stanowi intensywną kurację, która z jednej strony walczy z objawami upływu czasu, a z drugiej gwarantuje optymalną odpowiedź na indywidualne potrzeby skóry. Nowatorskie formuły zaawansowanych technologicznie peelingów chemicznych, gwarantują eksfoliację najwyższej jakości i skuteczności. Perfekcyjna dbałość o jakość i skład kosmetyków sprawia, że stanowią najlepsze narzędzie w rękach wykwalifikowanych specjalistów. To najlepszy wybór kosmetyków profesjonalnych do salonów kosmetycznych, klinik i obiektów spa.

CEREMONIE PROFESJONALNEJ PRZYSZŁOŚCI

Oferta kosmetyków profesjonalnych skierowana jest do Ośrodków Spa i Salonów Kosmetycznych, poszukujących kompletnych rozwiązań w zakresie pielęgnacji i obsługi. Fundament naszej filozofii stanowi podwyższanie standardów i spełnianie oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Kompilacja naturalnych substancji roślinnych z zaawansowaną wiedzą biochemiczną oraz wielokulturową tradycją w tworzeniu pielęgnacyjnej doskonałości, czyni Purlés prekursorem nowatorskich wizji na rynku kosmetycznym. Powstanie marki jest wynikiem dbałości o uczynienie ceremoniału z zabiegów, co stanowi przyszłość profesjonalnych Salonów i Spa.

DYSTRYBUTORZY NA CAŁYM ŚWIECIE

Purlés jest dystrybuowany w następujących krajach: Arabia Saudyjska, Australia
Belgia, Białoruś, Bułgaria, Cypr, Czechy, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Hongkong, Irak, Jordania, Korea, Liban, Libia, Litwa, Łotwa, Maroko, Niemcy, Polska, Republika Południowej Afryki, Rosja (wstrzymane), Rumunia, Serbia, Singapur, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania, Wietnam, Włochy, Zjednoczone Emiraty Arabskie.

  • All Natural
    For county now sister engage had season better had waited. Occasional mrs interested far expression.
  • TOP Quality
    Service get met adapted matters offence for. Principles man any insipidity age you simplicity.
  • 10% Cashback
    Use securing confined his shutters. Delightful as he it acceptance an solicitude discretion reasonably.